ЗЛАГОДА-БУД

За роки своєї діяльності ми завжди виконували взяті на себе обов’язки перед клієнтами вчасно. Це і позиціонує нас на ринку нерухомості , як найнадійнішу будівельну компанію.

Будівельна компанія «ЗЛАГОДА-БУД» функціонує на ринку нерухомості міста Івано-Франківська  в області зведення багатоквартирних житлових будинків з приміщеннями комерційного призначення більше десяти років . Плідно працюючи пліч-о-пліч, як структурний підрозділ БК «Ярковиця», ми збудували і ввели в експлуатацію більше 10-ти проектів, а це близько 1500 квартир і щасливих сімей, які  довірили нам будівництво своєї затишної домівки.

За роки своєї діяльності ми завжди виконували взяті на себе обов’язки перед клієнтами вчасно. Це і позиціонує нас на ринку нерухомості , як найнадійнішу будівельну компанію.

З кожним новим проектом ми збільшували наш професійний досвід в сфері будівництва довговічного і надійного житла . Це дозволяє нам сьогодні вийти на ринок нерухомості м. Івано-Франківська як самостійна, надійна і конкурентоспроможна будівельна компанія   «ЗЛАГОДА-БУД» з масштабними будівельними проектами.

Метою нашої компаніє є якісне поліпшення умов для  життя людей . Ми зводимо не лише комфортні житлові комплекси, але й облаштовуємо територію навколо них, встановлюємо дитячі майданчики, піклуємося про озеленення території та благоустрій вцілому.

Ми відкрито і ефективно співпрацюємо з нашими покупцями на вигідних умовах придбання квартири. БК «ЗЛАГОДА-БУД» пропонує програми розтермінування, які суттєво вигідніші  за банківське кредитування. Наші житлові комплекси розташовані у районах зі зручною транспортною розв’язкою, біля зелених зон та місць для відпочинку та розваг.

Чому вам варто довіряти будівництво власного житла нам?

Довіра до БК «ЗЛАГОДА-БУД», як структурного підрозділу БК «Ярковиця» в минулому, базується на простих і раціональних речах:

  • великій кількості вчасно зведених об’єктів;
  • високих темпах будівництва;
  • відсутності проблемних забудов;
  • найширшому охопленні території міста і приміських зон.

Ми завжди будуємо з однією ціллю – забезпечити наших клієнтів комфортом,впевненістю та стабільністю у вигляді сучасного європейського житла.